Pama Luxury Suite & Spa

Główne udogodnienia

  • Wi-Fi

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Zwierzęta domowe

Lokalizacja

    Hotel Pama Luxury Suite & Spa Neapol leży 3 km od prawdziwego raju Centrum wystawowe Mostra d'Oltremare, oraz oferuje przechowalnię bagażu i fryzjera męskiego. Zlokalizowany w niewielkiej odległości od stacji metra Mergellina, ten hotel oferuje widoki na ogród i ma spa, jacuzzi i saunę.

    Pałac Królewski w Neapolu jest w odległości 25-minutowego spaceru, a Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych w Neapolu znajduje się mniej niż 5 min spacerem od hotelu. Atrakcje w okolicy to także Narodowe Muzeum Archeologiczne w Neapolu, 3,1 km od Pama Luxury Suite & Spa w Neapolu. Muzeum Narodowe San Martino leży w odległości 30-minutowego spaceru stąd. Obiekt noclegowy znajduje się również w zasięgu wzroku od przystanku kolejowego Naples Mergellina oraz 15 minut jazdy samochodem od lotniska Neapol International.

    Udogodnienia obejmują klimatyzację oraz prywatne łazienki z bidetem, oddzielną toaletą i umywalką. Wyposażone w minibar i urządzenie do parzenia kawy/herbaty, pokoje są również są ubeblowane szafką. Goście mogą skorzystać z bidetu, oddzielnej toalety i umywalki oraz czepków kąpielowych i ręczników kąpielowych dostępnych w prywatnych łazienkach.

    Hotel Pama Luxury Suite & Spa oferuje codzienne włoskie śniadanie. Restauracja 50 Kalo Di Ciro Salvo oferuje dania kuchni południowo-włoskiej oraz znajduje się w jedynie 400 metrach stąd.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 20:00
    Wyjazd: od 08:00 do 10:00

    Opcje pokoi w Pama Luxury Suite & Spa Neapol

    Udogodnienia obejmują klimatyzację oraz prywatne łazienki z bidetem, oddzielną toaletą i umywalką. Wyposażone w minibar i urządzenie do parzenia kawy/herbaty, pokoje są również są ubeblowane szafką. Goście mogą skorzystać z bidetu, oddzielnej toalety i umywalki oraz czepków kąpielowych i ręczników kąpielowych dostępnych w prywatnych łazienkach.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Pama Luxury Suite & Spa Neapol Korytarze zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Makro szczegóły zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Łóżka zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Makro szczegóły zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Pokój zdjęcie
    Pokój typu deluxe z łóżkiem king-size

    Wielkość: 40 m²

    Typ łóżka: Łóżko podwójne

    Więcej informacji +
    Pama Luxury Suite & Spa Neapol Łóżka zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Makro szczegóły zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Udogodnienia zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Pokój zdjęcie
    Pokój trzyosobowy typu comfort

    Wielkość: 40 m²

    Typ łóżka: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Więcej informacji +
    Pama Luxury Suite & Spa Neapol Pokój zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Pokój zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Udogodnienia zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Wyposażenia zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Wyposażenia zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Korytarze zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Udogodnienia zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Łóżka zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Makro szczegóły zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Jedzenie zdjęcie
    Widok na morze
    Pokój typu deluxe z łóżkiem queen-size

    Wielkość: 45 m²

    Typ łóżka: Łóżko podwójne

    Więcej informacji +
    Pama Luxury Suite & Spa Neapol Makro szczegóły zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Makro szczegóły zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Pokój zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Udogodnienia zdjęcie
    Pokój dwuosobowy

    Wielkość: 18 m²

    Typ łóżka: Łóżko podwójne

    Więcej informacji +
    Pama Luxury Suite & Spa Neapol Pokój zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Pokój zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Łazienka zdjęcie Pama Luxury Suite & Spa Neapol Zaplecze biznesowe zdjęcie
    Pokój

    Wielkość: 17 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko pojedyncze

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Pama Luxury Suite & Spa Neapol

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o Pama Luxury Suite & Spa Neapol

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Często Zadawane Pytania

    • Czy hotel Pama Luxury Suite & Spa oferuje transfer lotniskowy?
      Tak, hotel Pama Luxury Suite & Spa zapewnia autobus wahadłowy.
    • Czy ten hotel w Neapolu jest przyjazny zwierzętom?
      Ten hotel w Neapolu umożliwia gościom pobyt ze zwierzętami.
    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Pama Luxury Suite & Spa Neapol